Yksityisasiakkaat Asiakaspalvelu Palaute

Yhteystiedot

Ilmoitusvaraukset
Puh. (015) 350 3423
Sähköposti: yhteydet@ita-savo.fi

Ilmoitusvalmistus, aineistot

Puh. (015) 350 3422
Faksi (015) 350 3421
Sähköposti: valmistus@ita-savo.fi
Postitse: Etelä-Savon Viestintä Oy, Ilmoitusosasto,
PL 101, 57101 Savonlinna
 
Asiakaspalvelu
Olavinkatu 60, (linja-autoasema, 1. krs)
Avoinna: ma-pe klo 8.00-14.00
Puh. (015) 350 3480
Sähköposti: asiakaspalvelu@ita-savo.fi

Julkaisija 
Etelä-Savon Viestintä Oy
PL 101, 57101 Savonlinna
Puh. (015) 350 3400
 
Käyntiosoite
Olavinkatu 60, II-kerros

Internet ja sähköposti
www.ita-savo.fi
valmistus@ita-savo.fi
yhteydet@ita-savo.fi
asiakaspalvelu@ita-savo.fi
 
Toimitusjohtaja
Jarmo Koskinen
0400 755 545

Vastaava päätoimittaja
Tiina Ojutkangas
(015) 350 3430

Painopaikka ja -menetelmä
Etelä-Savon Viestintä Oy, Mikkeli
4-värioffsetrotaatio

Yritysmyynti

Kari Ryyppö
mediamyyjä

Puh: 044 751 7428

kari.ryyppo@ita-savo.fi

Marko Hirn
asiakkuusvastaava

Puh: 044 751 7425

marko.hirn@ita-savo.fi

Matti Siitonen
myyntipäällikkö

Puh: 044 751 7426

matti.siitonen@ita-savo.fi

Jaana Kattainen
myyntiryhmän päällikkö

Savonlinna
Puh: 0440 350 526

jaana.kattainen@ita-savo.fi
  
Kirsi Hotokka
myyntiryhmän päällikkö

Mikkeli
Puh: 0440 350 213

kirsi.hotokka@lansi-savo.fi
 

Markkinointipalvelut


Yritysmyynnin tuki

Erja Rasimus
yhteyssuunnittelija

Puh: (015) 350 3423

erja.rasimus@ita-savo.fi

Heli Pulkkinen
yhteyssuunnittelija, laskutus

Tuotanto

Sari Viljakainen
graafinen suunnittelija

Puh: 0440 350 535

sari.viljakainen@lansi-savo.fi
 


Markkinointi

Marjo Puikkonen
markkinointisuunnittelija

Puh: 0440 350 214

marjo.puikkonen@lansi-savo.fi

Saija Liikanen
markkinointisuunnittelija

Puh: 046 921 6968

saija.liikanen@lansi-savo.fi

Pia Kapanen
markkinointipäällikkö

Puh: 044 751 7427

pia.kapanen@ita-savo.fi